Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

Cudem odnalezione!

08-01-2006 | dusza

oto już po sześciu miesiącach nasze ekipy śledcze dotarły do zdjęć z Powerstation 2005. Harleye, dziewczyny i rock`n`roll. Czego więcej w życiu trzeba?

Komunikat z pola walki

22-12-2005 | remi

Dzięki za coraz liczniejsze odwiedziny na naszej skromnej stronie. Dla hobbystów nowa ankieta. Dla wszystkich życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt i rock`n`rollowego Nowego Roku.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znów spotkamy się na paru koncertach. Są tez nowe piosenki, które na razie leżą na dnie zamrażarki. Ponieważ na rynku nie ma już większości wydawnictw Shakin Dudi i innych płyt Irka Dudka (są tylko dostępne w wersji cyfrowej na www.melo.pl), przymierzamy się do wydania "Dzieł zebranych". Trzymajcie kciuki, może się uda.

Jeszcze zobaczycie

26-06-2005 | dusza

Dzisiaj do rozgłośni radiowych trafił kolejny singiel z premierowym utworem zespołu Shakin Dudi "Jeszcze zobaczysz". Fragment tego utworu znajdziecie w dziale Ukryta Kamera. Całość można ściągnąć z www.melo.pl. Oczywiście możecie również wysłuchać utworu w swojej ulubionej radiostacji. Chociaż po doświadczeniach z "Meliną" nie jest to takie pewne. No, chyba, że będziecie bardzo zdeterminowani i sami poprosicie o tę piosenkę.
To nadal nie jest zapowiedź nowej płyty, to po prostu zwykła piosenka. Dla Was, dla nas. Obok tradycyjne przesłuchanie, czyli ankieta na temat tego utworu. Aha, dziękujemy za udział w poprzedniej...

Nowa ankieta

26-06-2005 | dusza

Dziękujemy za poprzednią ankietę dotyczącą "Meliny". Fajnie, ze większości spodobał się ten kawałek. Fajnie, że byli też tacy, którym się nie podobał. Dzięki temu unikniemy podejrzeń, że sami głosujemy w tych wszystkich ankietach. Pora na nową ankietę.

Polskie drogi

18-06-2005 | dusza

9 czerwca na drodze Katowice-Warszawa zespół Shakin Dudi uległ wypadkowi. Pod koła wiozącego zespół mikrobusu wpadł z przeciwległego pasa inny samochód. Tylko dzięki przytomności kierowcy udało się uniknąć dachowania. Perkusista Irek Głyk wyylądował w szpitalu. Dziękujemy załodze karetki za pomoc.
Jednak prawdziwi rock`n`rollowcy tak łatwo się nie poddają. Szczególnie, gdy w Sopocie czekała na nich ekipa harleyowców, bawiąca się na Power Station 2005. Poturbowany Irek Głyk na własną prośbę opuścił szpital. I zagrał! I to jak! Prawą nogę miał zupełnie nieczynną, usztywnioną szyną. Ale dla zdolnego perkusisty nie stanowi to problemu. Po prostu zagrał na centrali lewą nogą. Reszta zespołu też się nie poddała. Otarła farbę z nosa, przykleiła naderwane mięśnie. I z niewielkim opóźnieniem dotarła na Power Station. Warto było! Dla samego koncertu, dla świetnej publiczności, dla klangu setek odpalonych harleyów. A następnego dnia kompania Shakin Dudi na kolejny koncert pojechała w asyście kawalkady motorów. Niezła jazda, pod prąd, na czerwonych światłach. W trakcie przejażdżki zespół rozszerzył skład o chórek, złożony z trzech uroczych Marylin Monroe.
Niektóre, mniej pikantne sceny możecie znaleźć w galerii. A wkrótce więcej zdjęć z motorami, rock`n`rollem i Shakin Dudi!

Znów się nie udało

29-04-2005 | dusza

Znowu PR III TVP nie udało się wyemitować koncertu Shakin Dudi z zeszłorocznej Rawy. Mimo tego, że nawet w dniu planowanej emisji na stronach internetowych TVP była o nim informacja. Czyżby nie wiedzieli, co puszczają? Jak zwykle, z rock`n`rollem wygrała polityka. Być może trzeba by powołać komisję śledczą do spraw Shakin Dudi. Wtedy byłaby szansa na pokazanie tego koncertu.

Wirtualne reedycje

06-03-2005 | dusza

W najbliższym czasie nie zanosi się na wznowienie żadnej z płyt Shakin` Dudi, a wszystkie nakłady uległy wyczerpaniu. Ale nie płaczcie z tego powodu. Jeśli chcecie zdobyć płytę lub pojedyncze nagranie wystarczy wejść na stronę melo.pl. Na razie są tam 2 płyty Shakin Dudi i 2 bluesowe produkcje Irka. Wkrótce będzie więcej!

Koszulki

28-01-2005 | dusza

Na prośbę zainteresowanych już można kupić koszulki za zaliczeniem pocztowym.

Puchniemy!

19-01-2005 | remi

Strona nam puchnie i nie tylko z powodu coraz większej liczby odwiedzin. W dziale Ukryta Kamera dwa koncertowe nagrania sprzed lat - "Au sza la la la" i "Za 10 trzynasta". Oba numery w wersji bigbandowej. A bywalcom i sympatykom "Meliny" polecamy fragment jej koncertowej wersji. Nakręcony amatorsko, ale za to z pasją!

Witamy w 'Melinie'

05-01-2005 | dusza

No i co by tu napisać... Po prostu: jest wreszcie nowy kawałek. Wydaliśmy singla, właśnie trafił do rozgłośni radiowych. A Wam dajemy za friko pełną wersję tego utworu w formacie mp3. To nie żadna promocja, polucja czy inny zabieg marketingowy. Możecie ściągnąć sobie ten utwór, wypalić na płycie, wysłać znajomym, rodzinie, psu, wytatuować lub wyhaftować na ulubionym wdzianku. Dodatkowo możecie go sobie zagrać przy ognisku (akordy już są na stronie). No i koniecznie wypełnijcie ankietę.

Dla dociekliwych krótkie info o utworze:
'Melina' - muzyka: Irek Dudek, słowa: Darek Dusza
Studio HH Poland w Gliwicach, realizacja: Jarek Toiffl
Produkcja: Rawa Blues
Shakin Dudi w składzie: Irek Dudek, Darek Dusza, Krzysztof Głuch, Andrzej Rusek, Irek Głyk, Alek Korecki

Więcej depesz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski