Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

Shakin’ Dudi w programie Agaty Młynarskiej „Świat się kręci” już 22 stycznia!

02-01-2014 | sebastian

Shakin’ Dudi w programie Agaty Młynarskiej „Świat się kręci” już 22 stycznia!

22 stycznia o godz. 18:30, Shakin’ Dudi będzie gościem informacyjnego talk – show Agaty Młynarskiej „Świat się kręci”. Podczas programu emitowanego na żywo na antenie TVP1, porozmawiamy o historii Shakin’ Dudi oraz obchodach naszego 30-lecia. Zagramy również jeden z naszych przebojów. Zapraszamy przed odbiorniki telewizyjne!

Shakin' Dudi wystąpił podczas Disco Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu

02-01-2014 | sebastian

Shakin' Dudi wystąpił podczas Disco Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu

Nowy Rok 2014 rozpoczęliśmy od występu podczas "Disco Sylwestra z Dwójką" na wrocławskim rynku, na którym bawiło się 200 tys. osób. Zagraliśmy cztery utwory: "Au sza la la la", "Za dziesięć trzynasta", "Should I Stay Or Should I Go" z repertuaru grupy The Clash oraz "Blitzkrieg Bop" formacji The Ramones. Nasz noworoczny występ, rozpoczął obchody 30-lecia działalności Shakin' Dudi, o których będziemy informować na bieżąco.

Sylwester z Shakin' Dudi we Wrocławiu!

05-12-2013 | sebastian

Sylwester z Shakin' Dudi we Wrocławiu!

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznego "Sylwestra z Dwójką" na scenie wystąpi Shakin' Dudi. Tradycyjnie zagramy na żywo! Usłyszycie nasze największe przeboje, a także utwory niespodzianki, takie jak: "Blitzkrieg Bop" z repertuaru grupy The Ramones, czy "Should I Stay Or Should I Go" The Clash. Już teraz zapraszamy na wrocławski rynek oraz przed telewizory. Będzie się działo!

Jest ładnie

17-02-2012 | dusza

Jest ładnie

Dziś "Ładnym lżej" piosenką dnia w radiowej Jedynce. A Irek właśnie wrócił ze Stanów (tak z tych Stanów, a nie stanów lękowych), gdzie odebrał nagrodę Keepin` Blues Alive.

Zanim kupisz ...

14-10-2011 | dusza

Zanim kupisz ...

Zanim kupisz nasz nowy album "...bo ładnym zawsze lżej ..." koniecznie przeczytaj recenzję: muzyka.onet.pl/recenzje/rock/shakin-dudi-bo-ladnym-zawsze-lzej,1,4880548,recenzja.html Jeśli ta Cię nie przekonała, to zerknij tu albo tutaj. A dziale Dowody Zbrodni możesz przeczytać wszystkie teksty.

Rawa Czad!

09-10-2011 | dusza

Rawa Czad!

Dziękujemy za gorące przyjęcie na Rawie. Szczególnie, że graliśmy premierowy materiał. A jeśli podoba Wam się "Anonimowy abstynent" to możecie na niego głosować na Liście Przebojów PR III: lp3.polskieradio.pl/utwor/artykul11050,882.aspx

Anonimowy abstynent

28-09-2011 | dusza

Anonimowy abstynent

"Anonimowy abstynent" to pierwszy singiel promujący płytę "...bo ładnym zawsze lżej...". Reż. Michał Muzyczuk, klip nakręcono w Old Timers Garage w Katowicach.Zapraszamy do oglądania: www.youtube.com/watch

Bo ładnym zawsze lżej

18-09-2011 | dusza

Bo ładnym zawsze lżej

No i najwyższy czas, żeby ujawnić tytuł płyty. Tym razem to nie złota, platynowa, ani diamentowa płyta. Przesłanie i tytuł są proste: "...bo ładnym zawsze lżej ..." Czyż tak nie jest? Premiera 8 października na Rawie. Wbijajcie śmiało!

Heniek

14-09-2011 | dusza

Heniek

Wczoraj, w klubie Old Timers Garage kręciliśmy teledysk do premierowego singla! Utwór ma tytuł "Anonimowy abstynent", lecz tak naprawdę nazywamy go Heniek. Jak zwykle były piękne dziewczyny stylowe samochodzy i energetyczna muzyka!

Płyta tuż, tuż

22-08-2011 | dusza

Płyta tuż, tuż

Już wszystko zgrane, pięknie zmiksowane, brzmiące, czadzące, pachnące nowością. Okładka namalowana. Tytuł wybrany. Kolejność ustalona. Już niedługo pierwsze szczegóły. Acha, nie zapomnijcie wpaść na Rawę, tam będzie premiera.

Więcej depesz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski