Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

Ye-ye- yedenasty

05-01-2008 | dusza

Ye-ye- yedenasty

Jedenastego stycznia, jak wskazują wszelkie znaki na niebie i ziemi ukaże się nowa płyta Shakin Dudi. Ba, nawet więcej niż płyta ... Nowy album Shakin Dudi o tytule "Złota płyta - ciąg dalszy" zostanie wydany wraz z książeczką. Nie będzie to niestety książeczka czekowa. Wydawcą płyty jest Agora S.A. Za jedyne 29.99 zł można ją nabyć w punktach sprzedaży prasy.
13 piosenek zostało nagrane w 2 dni w studiu PR Katowice. Muzycy nagrali ją na tzw. "setkę" - czyli bez dogrywania, poprawiania i retuszowania błędów. A teraz kilka detali.

Goście idą

29-12-2007 | dusza

Goście idą

W ukryciu, pod osłoną nocy Shakin Dudi nakręcił klip z utworem "Goście idą". Piosenka ta trafiła również na singiel promujący nową płytę. A płyta o tytule "Złota Płyta- ciąg dalszy" ukaże się już 11 stycznia. Za chwilę więcej informacji. Jeśli chcecie na moment przenieść się w cudowne lata pięćdziesiąte wystarczy zajrzeć tutaj. Reżyserem klipu jest Piotr Onopa. Dla dociekliwych umieściliśmy w Galerii kilka fotek autorstwa Artura Rawicza. A poniżej krótka relacja z planu teledysku.

Plejbek

18-12-2007 | dusza

Zapraszamy do udziału w nowej ankiecie. I życzymy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Odjazdowego Nowego Roku. Szczególnie, że według kalendarza tryfurlańskiego 2008 rok to Rok Rock`n`rolla.

Nówka

18-12-2007 | dusza

Nówka

Po wielu dniach i nocach ciężkiej, intelektualnej i fizycznej pracy udało się! Witamy na nowej stronie Shakin` Dudi. Mamy nadzieję, że choć odrobinę lepszej od starej wersji.
Staraliśmy się ją zrobić zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przedstawionymi w poprzedniej ankiecie. Dzięki informatycznemu geniuszowi naszego administratora Remika będziemy mogli teraz na bieżąco informować o wszystkich nowościach związanych z Shakin Dudi. A będzie ich niemało ... Bo nowa płyta tuż, tuż.
(fot. Artur Rawicz)

Praca wre

06-12-2007 | dusza

Praca wre

Źródła dobrze, a nawet lepiej poinformowane podają, że w dniach 13 i 14 września Shakin Dudi zawitał do studia Polskiego Radia w Katowicach. W ciągu dwóch dni zarejestrował 13 utworów w wersji demo. Wszystkie piosenki zostały nagrane na tzw. setkę - muzycy grali i śpiewali razem, bez rejestrowania każdego instrumentu osobno, bez poprawek i komputerowych oszustw. Nagrywali tak, jak nagrywali prekursorzy rock`n`rolla. Prawdziwy, dobry oldschool! Pot spływał z czoła, palce puchły, lecz Irek nie pozwolił na najmniejszą chwilę wytchnienia. Rock`n`roll nie zna litości. Nagrane demo zostanie zaprezentowane licznym, ustawionym w kolejce wydawcom. Posłuży też muzykom do wyczyszczenia i dopieszczenia nowych piosenek.

Kolejny remont

21-08-2007 | dusza

Tym razem chcemy lekko zmodyfikować naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie, uczestnicząc w kolejnej ankiecie (ach, te rymy częstochowskie). A jeśli macie jakieś inne pomysły dotyczące liftingu naszej strony, to napiszcie na adres: shakindudi@shakindudi.pl.
Dzięki za udział w poprzedniej ankiecie. Zdecydowana, wręcz porażająca większość uważa, że powinniśmy nagrać nową płytę. No, to chyba tak trzeba będzie zrobić...

Remont

14-08-2007 | dusza

Sytuacja na froncie walki o lepsze rock`n`rollowe jutro zmienia się szybciej niż nasza scena polityczna. Po ukazaniu się reedycji "Złotej Płyty", wydanej przez Metal Mind Productions, najbardziej zakręcony polski zespół rock`n`rollowy Shakin Dudi ostro wziął się do pracy.

Znów w akcji

07-08-2007 | dusza

Znów w akcji

Po krókiej i miłej przerwie urlopowej Shakin Dudi wraca do gry, a właściwie do grania. Najbliższe koncerty 3 sierpnia w Białogardzie i 18 sierpnia w Poznaniu. A w Galerii kilka fotek autorstwa Marka Krasowskiego z majowego koncertu w Przemyślu. Aha, niestety zapowiadana biografia Irka nie ukaże się w tym roku. Ukaże się dopiero w roku przyszłym. Cóż, życiorys Dudka jest naprawdę obszerny, głęboki, pełen meandrów, zawirowań, trzęsień, dlatego nie ma się co dziwić ogromowi pracy, którą autor tej biografii musi wykonać.

Reinkarnacja

05-06-2007 | dusza

Reinkarnacja

Po pięciu latach od wyczerpania nakładu na półki sklepów muzycznych powraca "Złota Płyta"! Wydawcą reedycji jest Metal Mind Productions. "Złota Płyta" (jak wszyscy wiedzą) zawiera największe przeboje Shakin Dudi. Od "Ziuty" przez "Zastanów się co robisz", aż po "Au sza la la la". Dodatkowym bonusem jest kilka szalonych nagrań koncertowych. Aha i jeszcze estetyczna, odjazdowa książeczka z archiwalnymi zdjęciami i poezją autorstwa Darka Duszy.

Ukryta kamera

13-05-2007 | dusza

Po długiej przerwie znów mozna obejrzec kilka archiwalnych nagran wideo.

Więcej depesz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski