Gramy wyłacznie na żywo!
Irek Dudek

Shakin` Telegram

Jeśli chcesz być powiadamiany o najważniejszych depeszach dotyczących Shakin Dudi, skrupulatnie przygotowy- wanych przez Dział Propagandy i Czarnego P.R., zapisz się na Shakindudowy Telegram!

Zamawianie koncertów
Koncert Shakin Dudi

Depesze

Shakin' w "Jaka to melodia"!

17-02-2016 | tomek

 17 lutego Shakin' Dudi pojawi się w Warszawie, w studiu TVP. Zarejestruje tam recital dla popularnego teleturnieju "Jaka to melodia?". - Zapraszali mnie już od ponad czterech lat, ale odmawiałem, ponieważ twórcy programu nie zgadzali się na występ 100 procent live. Jako propagatorowi akcji "Stop playbackowi" nie wypadało mi zrobić tego inaczej. Udało się, dopiąłem swego i zagramy na żywo - mówi Irek Dudek.  Przebojów Shakin' Dudiego będzie więc można posłuchać w kolejnych odcinkach teleturnieju.

Shakin` Dudi w klipie "Wisimito"!

27-01-2016 | tomek

Shakin` Dudi w klipie

 Cały naród przed komputery! Gorący, rock`rollowy`, młodzieńczy i zakręcony! Shakin` Dudi w klipie "Wisimito"!  Zobaczcie: https://youtu.be/tuDdeqWN_CM  

Kręcimy!

23-12-2015 | tomek

Kręcimy!

Tak powstaje klip to #‎wisimito! Teledysk realizują wspólnie z Irkiem Dudkiem studenci Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w ramach organizowanych na uczelni warsztatów pod opieką artystyczną dr hab. Ryszarda Czernowa. 
W zdjęciach do teledysku uczestniczyli także studenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L.Solskiego w Krakowie -Wydział Teatru Tańca w Bytomiu. Zobaczcie więcej zdjęć na naszym facebooku -->>

Wisimito na listach przebojów!

01-12-2015 | tomek

 Kochani, WISIMITO pojawia się w kolejnych rozgłośniach radiowych. Dziękujemy! Tutaj możecie głosować w Liście Przebojów Radia Katowice (zakładka POCZEKALNIA):
http://www.radio.katowice.pl/audycje,14,Lista-przebojow.html

Shakin' w studiu radiowej Jedynki

18-11-2015 | tomek

Shakin' w studiu radiowej Jedynki

 Zobaczcie zdjęcia z wizyty Irka Dudka w studiu radiowej Jedynki Zapraszamy na naszego facebooka-->>> foto: Wojciech Kusiński  

"Wisimito" Piosenką Dnia PR1!

16-11-2015 | tomek

We wtorek, 17 listopada 2015 "Wisimito" będzie Piosenką Dnia w Radiowej Jedynce, a na antenie pojawi się sam Irek Dudek. Polecamy!

Głosujemy!

14-11-2015 | tomek

 Na "Wisimito" można głosować w Liście Przebojów Trójki! Gorąco polecamy!  https://lp3.polskieradio.pl/glosowanie/listaDoGlosowania.aspx

Posłuchaj "Wisimito"!

14-11-2015 | tomek

Posłuchaj

 Tak, ta piosenka to autentyczna taśma prawdy! Jest pozbawiona wszelkiej edycji intonacyjnej, wyrównawczej czy też montażu z różnych wersji. Jest szczera, prawdziwa i w stu procentach rock'n'rollowa! 
Miłego głośnego słuchania!  https://youtu.be/tpj82TKBJ4Q

Premiera singla 'Wisimito'!

10-11-2015 | tomek

Premiera singla 'Wisimito'!

"Niepotrzebna już maczuga/Kiedy wszyscy toną w długach/Paragony i faktury/Skuteczniejsze niż tortury/Ty mi wisisz, ja Ci wiszę, oddam jutro, ciągle słyszę" – to refren najnowszego singla Shakin' Dudi, czyli rock'n'rollowego wcielenia Irka Dudka. Oficjalna premiera utworu „Wisimito” - bo taki „japoński” tytuł nosi – 10 listopada w „Trzech wymiarach gitary”, autorskiej audycji Piotra Barona w radiowej „Trójce”. Tego samego dnia Irek Dudek pojawi się również na antenie radiowej Jedynki oraz radia Złote Przeboje. 

Shakin' Dudi daje czadu

03-09-2015 | tomek

"Przyjechałam specjalnie dla Shakin’ Dudiego, uwielbiam go, a tutaj daje czadu" - opowiada Grażyna Białas, która do Strefy Kultury przyjechała z Zawiercia.
Shakin' Dudi pozdrawia Grażynę! Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/…/6496312,koncert-na-150-uro…

Więcej depesz: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]
IrekDudek.pl Rawa Blues Festival
Copyright © 2004-2014 Shakin' Dudi
webdesign / cms / admin: Remigiusz Orowski